укртранснафта
5.ua

Мін'юст зареєстрував нового керівника "Укртранснафти"

  Державний реєстратор вніс зміни до Єдиного державного реєстру в частині інформації про нового керівника ПАТ "Укртранснафта" Романа Сидорака замість відстороненого Олександра Лазорка, зареєструвавши їх на підставі поданих документів.

  Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції України, пише finance.ua.

  "Відповідно до ч. 2 ст.19 Закону" Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців "для реєстрації зміни відомостей про керівника юридичної особи, серед інших документів передбачено подання реєстраційної картки форми 4", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, 27 квітня на розгляд державного реєстратора був поданий пакет документів про внесення відповідних змін щодо нового керівника ПАТ "Укртранснафта". За результатами перевірки було виявлено, що реєстраційна картка Форми №4 була заповнена неправильно.

  Зокрема, замість імені чинного на той момент керівника Олександра Лазорка, у відповідному розділі форми в якості керівника було вказано ім'я тимчасово виконуючого обов'язки Романа Сидорака.

  Крім того, не було вказано, що Сидорак є особою, яка має право підписувати документи з відповідною вказівкою правових підстав.

  "Про зазначені неточності відразу ж в телефонному режимі було повідомлено відповідальному працівнику "Укртранснафти", який подавав документи. Незважаючи на такі дії реєстратора, всі зазначені помилки були повторно допущені заявником при подачі документів 30 квітня 2015", - повідомляє прес-служба.

  Попередній матеріал
  Українці Криму об’єднуються – створюють національний культурний центр
  Наступний матеріал
  Держлікслужба у столиці тимчасово припинила роботу

  Керівників "Укртранснафти" та "Укргазвидобування" оберуть на відкритому конкурсі

  "Укрнафта", "Укртатнафта" та "Укртранснафта" отримають іноземний менеджмент - Яценюк

  "Зелені чоловічки" біля "Укртранснафти" є додатковою охороною – служба безпеки компанії

  Конфлікт навколо "Укртранснафти" вичерпаний - Аваков