kvartirka.com

Мінінфраструктури ліквідувало "Авіалінії України"

  Міністерство інфраструктури України розпорядилося ліквідувати державну авіакомпанію ”Авіалінії України”.

  Як повідомляє УНІАН, міністерство видало відповідний наказ №280 від 22 липня 2015 року, згідно з яким створена ліквідаційна комісія, головою якої призначено Олексія Щербаня. Комісія повинна повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації та провести всі інші ліквідаційні процедури до кінця поточного року.

  "Авіалінії України" було створено на базі українського підрозділу радянського "Аерофлоту". Потім від авіакомпанії почали відокремлювати регіональні підрозділи, які згодом стали незалежними авіакомпаніями "Дніпроавіа", "Донбасаеро", "Львівські авіалінії". Крім того, "Авіалінії України" були материнською компанією для "АероСвіту" і "Міжнародних авіаліній України" (МАУ). Надалі частка в цих авіаперевізників була передана Фонду держмайна України. Всі польоти "Авіалінії України" припинили у 2004 році.

  Нагадаємо, 14 липня представники урядів України і США підписали угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між країнами. США раніше підписали угоди про "відкрите небо" із більш як 115 партнерами по всьому світу.

  Попередній матеріал
  Наразі Широкиного як населеного пункту майже не існує - Бірюков
  Наступний матеріал
  У Києві відбудеться фестиваль американської культури