zapad24.ru

Мінфін спростував намір відновити транспортний збір для всіх авто

  Міністерство фінансів спростувало повідомлення щодо планів відновлення транспортного збору для всіх авто та заперечило інформацію про введення техогляду авто у 2016 році.

  У розробленому Міністерством фінансів проекті податкової реформи дійсно є пропозиція, що стосується власників автомобілів в Україні. Вона передбачає заміну нинішнього несправедливого податку на авто з об'ємом двигуна понад 3 л на більш справедливе оподаткування розкішних авто класу "люкс", яким менше ніж п'ять років (вартістю понад 1 млн грн), перелік яких складе Кабінет Міністрів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Транспортний збір на всі інші авто ніколи не був пропозицією міністерства. Це був лише один із робочих варіантів, який серед інших аспектів реформи широко обговорювався з громадськістю, але ніколи не був включений до самого проекту податкової реформи", - йдеться в повідомленні Мінфіну в середу у зв'язку з публікаціями в ЗМІ щодо можливості відновлення транспортного збору.

  Мінфін також спростував інформацію про введення техогляду авто в 2016 році. "Питання технічного огляду автомобілів не входить і ніколи не входило до компетенції Міністерства фінансів України. Відповідно, міністерство не має повноважень, не може, і, відповідно, не планує пропонувати повернення технічного огляду автомобілів", - йдеться у повідомленні Мінфіну.

  Нагадаємо, за інформацією "Укравтопрому", в серпні в Україні продали майже вдвічі менше автомобілів, ніж торік - всього 3464 нових легкових авто. А це на 35% менше від липневого показника і на 46% від торішнього показника. 

  Попередній матеріал
  Україна не піде на зміну унітарного устрою держави, децентралізація не має нічого спільного з федералізацією - Порошенко
  Наступний матеріал
  Порошенко: У разі введення воєнного стану в Україні зміни до Конституції прийматися не будуть
  Теги: