5.ua

Мінекономрозвитку рекомендуватиме скасувати спецмито на імпорт автомобілів в Україну – Микольська

Для виконання рішення СОТ Міністерство економічного розвитку і торгівлі рекомендуватиме Міжвідомчій комісії з міжнародної торгівлі скасувати спецмито на імпорт автомобілів в Україну.

Про це в ефірі "5 каналу" заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська. Утім, на запитання, чи подешевшають від цього автомобілі, відповіла, що це запитання до дилерів. Зазначимо, Світова організація торгівлі визнала законними претензії Японії до України щодо необґрунтованості запровадження такого податку і закликала Київ скасувати мито на імпорт авто.

"Дійсно, було винесено рішення про невідповідність угодам СОТ рішення щодо застосування спеціальних заходів щодо експорту автомобілів. При цьому СОТ погодилася і з деякими аргументами України, але по основній частині підтримала позицію Японії, яка була скаржником у цій справі", – зазначила Микольська.

"Позиція міністерства: ми будемо рекомендувати Міжвідомчій комісії скасувати це мито, щоб ми як законослухняний член СОТ виконали це рішення", – додала заступник міністра.

Крім того, вона заявила, що в контексті вступу сили Угоди про асоціацію Україну розглядають як майданчик для розташування виробничих потужностей для експорту в Євросоюз.

Попередній матеріал
Найбільша у світі військова компанія придбала Sikorsky Aircraft
Наступний матеріал
Саакашвілі переконав волонтерів, які мітингували проти призначення Гайдар
Теги:
Loading...