Мінекономіки та НБУ офіційно кличуть PayPal в Україну

  У PayPal відреагували на пропозицію української влади, і вже призначили менеджера, який буде займатися питанням виходу системи в Україні.

  До роботи над запровадженням платіжної системи PayPalв Україні приєдналося Міністерство економічного розвитку і торгівлі, повідомляє AIN.UA. Зараз для IT-галузі це один з найактуальніших запитів, зазначає заступник міністра економіки Максим Нефьодов. З його слів, на початку червня відомство надіслало американській компанії офіційний лист за підписом міністра.

  В офіційному листі, який є в розпорядженні AIN.UA, PayPal запрошують розширити регіони своєї географічної присутності та запустити офіс в Україні. "На жаль, Україна, держава з 45 млн населення і асоційований член ЄС, все ще не на карті PayPal. У міністерстві ... ми бачимо значний соціальний попит на якісні системи онлайн-платежів в Україні, де динамічно розвивається IT-співтовариство", - йдеться в листі.

  У Мінекономіки зазначають, що в Україні є всі необхідні складники для швидкого старту системи: хороше проникнення банківських сервісів, значна частка платежів з використанням карт, покриття інтернет-сервісів, що швидко зростає і т.д." Міністерство спільно з НБУ готові надати PayPal всю необхідну інформацію, яка потрібна для рішення про запуск сервісу в Україні, і надасть всебічну підтримку", - йдеться в листі.

  Раніше сам міністр економіки вказував на необхідність вирішити питання з присутністю системи в нашій країні:

  Як повідомляє видання, у PayPal відреагували на пропозицію української влади, і вже призначили менеджера, який буде займатися саме питанням виходу системи в Україні.

  Попередній матеріал
  Кримські татари завжди ставилися до цілісності України дуже принципово – Ташева
  Наступний матеріал
  Окупанти Криму сприймають український прапор як екстремістську символіку – активістка