ВВП
ВВП Фото із відкритих джерел

Мінекономіки погіршило прогноз зростання ВВП у першому півріччі 2016 року

  Прогноз знизився до 0%

  Зведений індекс виробництва товарів і послуг (ЗІП) в Україні в січні 2016 року знизився на 2,8% порівняно з січнем 2015 року, а ВВП зменшився на 2,1%. Такі дані 4 березня оприлюднило Міністерство економічного розвитку і торгівлі, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Новий рік укотре тестує економіку на стійкість. До вже наявних чинників (подальшого падіння світових цін на ключових товарних ринках вітчизняного експорту, млявого зовнішнього попиту) додався новий виток економічної агресії з боку РФ", - мовиться у звіті МЕРТ.

  У міністерстві зазначають, що торгові й транзитні обмеження з боку Росії найбільше в січні вплинули на виробничу сферу. "Як результат, після двох кварталів зростання ВВП початок 2015 року демонструє, що рецесійні процеси знову поновилися", - резюмують у відомстві.

  Врешті, МЕРТ погіршило прогнози щодо динаміки ВВП України в першому півріччі 2016 року з 1% "плюс-мінус" 0,5 процентного пункту до 0% "плюс-мінус" 0,5 процентного пункту.

  Нагадаємо, у МВФ розповіли про умови продовження співпраці з Україною в рамках програми EEF. Зокрема, фонд очікує більше ясності щодо статусу уряду і коаліції в Україні.

  Попередній матеріал
  Терористи не припиняють навчань біля лінії зіткнення і стягують війська РФ – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Інквізиція поліції неприпустима – Деканоідзе
  Теги:
  Loading...