a7conf.com

Мінагрополітики презентує результати Стратегії-2020 в аграрному секторі

  3-4 червня 2015 року Міністерство аграрної політики та продовольства України проведе "Український форум з аграрної та продовольчої стратегії".

  Форум пройде у Києві в Національному комплексі "Експоцентр України" в рамках XXVII Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2015" – найбільшої агропромислової виставки Східної Європи та найважливішого загальнодержавного заходу в АПК України. Метою форуму є представлення учасникам результатів процесу розробки Стратегії-2020 в аграрному секторі України та заходів, яких вживає Міністерство на шляху адаптування реалій українського правового режиму згідно вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  "В рамках форуму будуть представлені найкращі досягнення цього року виробничих компаній, компаній, які працюють з технікою, а також новітніх розробок, які ми підтримуємо до імплементації в аграрному секторі", – зазначила заступниця голови профільного міністерства Владислава Рутицька. На другий день форуму учасникам обіцяють надати інформацію про можливості виходу на нестандартні іноземні ринки експорту, наприклад, Африки, Азії та Близького Сходу, а також про останні реформи в аграрному секторі України.

  Серед доповідачів форуму будуть представники Мінагрополітики, Європейської комісії, Європейського інвестбанку, іноземних та українських агрокомпацій та об’єднань.

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Харківщини залишив у силі вирок медсестрі, яка ногами добивала поранених євромайданівців
  Наступний матеріал
  Відмова від виконання миротворчої місії ООН зменшить вплив України на міжнародній арені - нардеп

  У Мінагрополітики планують, що з травня Україна отримає право експортувати молоко до ЄС

  Мінагрополітики розглянуло заходи з покращення місця України у рейтингу Світового банку

  Мінприроди та Мінагрополітики розпочали процес люстрації

  У Мінагрополітики обіцяють максимально сприяти фермерам