Facebook / Євген Шевченко

Мехед: Москва обернула погіршення економічної ситуації на Донбасі на свою користь

  Важливою складовою ведення Росією гібридної війни є їі вплив на економічні засади життєдіяльності суспільства, стверджує заступник глави Міноборони Петро Мехед.

  Як повідомляє УНІАН, заступник міністра оборони України та керівник апарату міністерства Петро Мехед виступив на слуханнях у Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони на тему "Територіальна оборона України в умовах гібридної війни". Він заявив, що погіршення економічної ситуації використовується російською стороною на окупованих районах Донбасу для "дискредитації влади України та її європейського вибору, підриву іміджу нашої держави як надійного партнера, підбурення протестів та соціальних заворушень".

  Мехед зазначив, що "важливою складою ведення Росією гібридної війни є їі вплив на економічні засади життєдіяльності суспільства". Зокрема, енергетична інфраструктура в першу чергу стала предметом особливої уваги з боку агресора, адже її захоплення або знищення завдає значних економічних збитків.

  "Зупинені, зруйновані або навіть вивезені в Росію десятки підприємств Донбасу. Блокується і руйнується транспортна інфраструктура. Збитки залізниці майже досягли мільярда гривень, а автотранспортної інфраструктури перевищили 4,5 млрд грн. Лише автомобільних доріг загального користування виведено з ладу понад півтори тисячі кілометрів", - наголосив Мехед.

  Нагадаємо, нещодавно віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський заявив, що 5,5 тонн вугілля антрацитової групи, яке необхідне Україні, перебуває на окупованій терористами території Луганської і Донецької областей.

  Попередній матеріал
  В Ірпені СБУ затримала двох торговців зброєю
  Наступний матеріал
  Грицак: СБУ викрила у Києві обладнання для незаконного прослуховування мобільного зв'язку (фото)
  Теги: