ппп agroinfo.com

Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти України

  У понеділок російський прем'єр Дмитро Медведєв підписав постанову, якою з 1 січня 2016 року вводяться ввізні мита для українських товарів.

  За словами Медведєва, це документ про введення режиму найбільшого сприяння замість договору про зону вільної торгівлі з Україною, а також про застосування контрсанкцій відносно країни.

  "З 1 січня 2016 року щодо України будуть застосовуватися ввізні мита, передбачені єдиним митним тарифом ЄАЕС, тобто на Україну буде поширюватися режим найбільшого сприяння без будь-яких винятків, - заявив прем'єр РФ. - Всі преференції відходять у минуле, пільг не буде".

  Російські контрсанкції, за словами Медведєва, накладаються на Україну "у зв'язку з її приєднанням до антиросійських санкцій Євросоюзу і США".

  "Ми неодноразово говорили українській владі, що імплементація економічної частини угоди про асоціацію з ЄС зачіпає наші інтереси і створює ризик економічної безпеки для нашої країни. Було проведено кілька раундів переговорів, але результатів вони не дали", - заявив глава уряду РФ.

  Тим часом, у Брюсселі триває тристороння зустріч представників України, Євросоюзу та Росії щодо узгодження тексту договору про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Говорять також про порушення, пов'язані з указом президента Росії щодо скасування зони вільної торгівлі з Україною з 1 січня 2016 року. Європейські політики вже заявляли, що сьогодні останній шанс домовитися.

  Нагадаємо, 17 грудня російський президент заявив, що не буде вводити обмежень для Києва через набуття чинності Угоди про асоціацію України з ЄС.

  Попередній матеріал
  Частка атомної енергетики в Україні зросла до 55% - Порошенко
  Наступний матеріал
  У Криму окупанти затримали "мера" Феодосії і його заступника
  Теги:
  Loading...