amc.gov.ua

Литовці готові вкласти до 50 млн євро у розвиток Херсонського порту

  Литовська та українська сторони обговорили проект реконструкції та розвитку Херсонського морського торгового порту.

  Як повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури України, українська сторона та делегація з Литви обговорили проект реконструкції та розвитку Херсонського морського торгового порту, що розробляється за участі Посольства Литовської Республіки та передбачає інвестиції загальною сумою до 50 млн євро. Проект базується на досвіді Клайпедського торговельного порту та передбачає будівництво спеціалізованих терміналів, перебудову моделі організації праці та тісне співробітництво з містом та ВНЗ у питаннях екології. Сторони домовились найближчим часом доопрацювати інвестиційний проект з тим, щоб оголосити відкритий конкурс.

  "Зараз через портові потужності України проходить близько 30 млн тон сільськогосподарської продукції. Є плани подвоїти експорт протягом 5 років. Така амбітна мета потребує модернізації портової інфраструктури та новітніх технологій роботи. Тому ми вітаємо готовність інвесторів орендувати у держави площі для побудови потужностей для перевалки вантажів", - заявив перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

  Нагадаємо, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський у червні заявив, що більше мільярда доларів чекає для того, щоб бути проінвестовано в портову стивідорну діяльність. За словами міністра, інвесторів стримують законодавчі та бюрократичні перепони. 

  Попередній матеріал
  СБУ схопила на хабарі депутата Тернопільської облради
  Наступний матеріал
  Санкції не знищать російську економіку швидко, вони її поступово "задушать" – експерт