5.ua

Луценко: Якщо за рік уряд не зняв партійно орієнтованих керівників в "Енергоатомі" та "Укрспирті", то це як мінімум саботаж

  !Скажіть мені, хто вам заважав зняти партійно орієнтованих керівників в "Енергоатомі", в "Укрспирті", в "Укргазвидобуванні". Така ваша задача. У вас був рік"

  Про це заявив керівник фракції "БПП" Юрій Луценко на засіданні Верховної Ради після звіту прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

  "І якщо за рік уряд  цього не зробив, а до речі, це був функціональний обов'язок міністра економіки Абрамавичуса, то це як мінімум саботаж, а як максимум – співучасть у мародерстві воюючої країни", - наголосив Луценко.

  Далі політик розповів про ситуацію на митниці: "У мене в руках офіційні документи. Різниця між тарифами Київської міської митниці і обласної митниці. На Київській обласній митниці завдяки заниженню тарифів на державному рівні держава недоотримала за грудень 956 млн грн. За місяць. Скажіть, я можу визнати діяльність уряду задовільною? Мільярд втрачає країна на одній обласній митниці за місяць. Знову з'явилися люди Калєтника, Тараса Козака, зате уряд каже, що він ефективно бореться з корупцією, аби не смски парламенту".

  Він також наголосив: "Ви говорите, що парламент заважає вам боротися з корупцією, говорите, що не працює прокуратура. НАБУ, СБУ… СБУ зловила на гарячому з колосальними коштами керівництво, яких ви навіть не відсторонили від займаних посад. Ось лист президента… Думаєте зняли? Нема коли. Бо ми пишемо принципи взаємодії між гілками влади. Тої влади, в якій сидять уже зловлені на гарячому корупціонери".

  "Я не виступаю проти Арсенія Яценюка і жодного конкретного міністра. Ми зупинилися, а значить програємо", - підсумував Луценко.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 16 лютого 2016 року, Президент запропонував Яценюку та Шокіну піти у відставку.

  Попередній матеріал
  Не пропустіть на "5 каналі" – фільм про битву на Дебальцевській дузі
  Наступний матеріал
  Столичні патрульні врятували вагітну дівчину від самогубства
  Теги:
  Loading...

  Яценюк розповів, "що нас чекає, незалежно від того, який тут буде уряд і хто буде прем'єр-міністром"

  Під Верховною Радою вимагають відставки уряду

  Касько: Бути частиною органу, що замість охорони закону здійснює і толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу

  НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства

  Абромавичус надасть НАБУ докази зловживання в держкомпаніях

  5 канал - трансляція наживо