novostiua.net

Луганська ТЕС відновила роботу зупиненого через бойові дії блоку

  Луганська ТЕС відновила роботу блоку №13, який був зупинений через бойові дії.

  Як передає Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення "ДТЕК Східенерго", 28 липня о 7:16 через бойові дії сталося коротке замикання, яке призвело до зупинки одного з двох енергоблоків Луганської ТЕС - блоку №13. Станція зменшила навантаження з 246 до 120 МВт, тому північ Луганської області тимчасово було від'єднано від електропостачання.

  Луганська ТЕС з вересня 2014 року через пошкодження 12 з 20 ліній електропередач, які з'єднують ТЕС і об'єднану енергосистему України, працює в режимі так званого виділеного енергоострова. Ця ТЕС є єдиним виробником електроенергії для 1 млн жителів півночі Луганської області та тепла для жителів міста Щастя. В роботі щодня перебувають два блоки по 200 МВт, виробляти електроенергію в більшому обсязі неможливо через непрацюючі ЛЕП.

  ДТЕК було створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи "СКМ" (Донецьк) Ріната Ахметова. До складу ДТЕК входить 10 ТЕС.

  Нагадаємо, у ніч на 27 липня терористи обстріляли Авдіївський коксохімічний завод. Десятки снарядів розірвалися на всій території заводу, було пошкоджено основне обладнання підприємства.

  Попередній матеріал
  ГРУшника Александрова не може відвідати матір через протидію Москви - СБУ
  Наступний матеріал
  Чечоткін про пожежу у харківському інституті: цей випадок був одним із найскладніших