фото АПУ

Лаґард: Російські боргові претензії до України розгляне рада директорів МВФ

  Директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард повідомила, що статус російського боргу визначить рада директорів Міжнародного валютного фонду.

  Про це представниця МВФ сказала під час спільного прес-брифінгу з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна".

  Глава української держави у свою чергу наголосив, що Україна за жодних обставин не надаватиме привілеїв російським кредиторам. На його думку, російська сторона могла приєднатися до переговорів щодо реструктуризації боргів. Президент додав, що така можливість є і сьогодні.

  Петро Порошенко також сказав, що завдяки успішному завершенню переговорів вдалося не допустити дефолту, який, за словами чільника країни, очікувала російська сторона. Адже, як зазначив Президент, це дозволило би їй негайно пред'явити свої борги до погашення. "Переговори проведені, дефолту немає і не буде, і Росія до кінця року має визначитися: або вона розумна, або вона красива". 

  Як писав 5.ua, місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну 22 вересня. У центрі уваги Місії будуть питання продовження реформ, запровадження нової податкової політики, а також виконання зобов'язань України з подолання корупції.

  Попередній матеріал
  Службовий пес ДПСУ не пустив до Росії партію маріхуани
  Наступний матеріал
  Білоруських фанатів ретельно перевіряють на кордоні після повернення з України
  Теги:
  Loading...