Фото із відкритих джерел

Китайська асоціація торгівлі в Україні сподівається "перевиконати п'ятирічний план"

  7 вересня в Україні почала роботу Китайська асоціація торгівлі, до якої входять 15 українських і китайських компаній.

  Як передає "Інтерфакс-Україна", віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко під час заходів, присвячених початку діяльності асоціації, заявив, що китайська економіка переходить на випуск високотехнологічної продукції, а Україна може стати партнером цієї країни в цій сфері.

  "Українські високотехнологічні підприємства - "Антонов", "Південмаш" і такі, як "Мотор Січ" - можуть запропонувати високоінтелектуальну і високотехнологічну продукцію", - заявив Зубко. За словами віце-прем'єра, українські й китайські компанії можуть упродовж п'яти років вийти на активний рівень співпраці.

  Посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь, у свою чергу, висловив упевненість, що китайські компанії знайдуть в Україні взаєморозуміння з українськими компаніями і державними органами. При цьому він зазначив, що істотно активізувати торгові стосунки між двома країнами за наступні п'ять років цілком реально. "Користуючись старою термінологією, хочу сказати: п'ятирічний план буде виконаний і перевиконаний!" - сказав дипломат.

  Нагадаємо, у серпні перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольский повідомив про намір китайських інвесторів побудувати в Україні портовий елеватор на 50-100 тис. тонн. Чиновник зазначив, що у проект можуть вкласти $2,5 млрд.

  Попередній матеріал
  Розслідування німецької поліції: відомий художник може виявитися вигадкою шахраїв
  Наступний матеріал
  ДФС планує перетворити половину інспекцій на центри обслуговування платників податків
  Теги:
  Loading...