borman-b.livejournal.com

Китай готовий інвестувати $2,5 млрд у будівництво портових елеваторів в Україні - Мінагропрод

  Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольский повідомив про намір китайських інвесторів побудувати в Україні портовий елеватор на 50-100 тис. тонн.

  "За результатами наших зустрічей ми ще не маємо підписаного протоколу. Сюди вже приїхали посланці, які готові будувати елеватор на 50-100 тис. тонн і залучити $2,5 млрд з китайського боку", - сказав чиновник на брифінгу в Києві сьогодні, 11 серпня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За словами заступника міністра, відповідних домовленостей було досягнуто під час візиту української делегації до Китаю. Найближчим часом очікується прибуття представників китайських держкомпаній для налагодження співпраці з українськими компаніями. Від української сторони очікують інформацію про місця для можливого будівництва.

  Нагадаємо, у червні міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що інвестори чекають на ухвалення закону щодо приватизації стивідорної діяльності. Вони готові інвестувати понад мільярд доларів у розвиток українських морських портів.

  Попередній матеріал
  Голландські слідчі заявили про виявлення уламків російської ракети на місці падіння MH17
  Наступний матеріал
  У мережі опублікували відео, на якому мавпеня "подорожує" верхи на собаці
  Loading...