Укроборонпром

Київський танковий завод збільшив виробництво у 4 рази – "Укроборонпром"

За півроку підприємство виготовило 78 бронемашин – удвічі більше, ніж за увесь 2014-й.

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод" до кінця 2015 року виготовить у 4 рази більше військової техніки, ніж у минулому, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". За даними керівництва заводу, станом на кінець серпня тут виготовлено 78 одиниць бойової техніки – 25 танків та 53 бронетранспортери. "Вже нині це більше, ніж завод досяг протягом минулого року", – заявив директор заводу Владислав Лисиця.

Заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" Сергій Пінькас прокоментував досягнення підприємства: "В минулому на КБТЗ були постійні затримки у виробництві техніки, а корупційні скандали крокували один за одним. Сьогодні ж завод став одним з провідних у Концерні. Тут налагоджена системна робота та жорстко дотримуються графіків виконання державного оборонного замовлення".

Укроборонпром

На підприємстві нині займаються поточним ремонтом і відновленням танків Т-64, бронетранспортерів БТР-70 та БТР-80, а також виготовляють БТР-3. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів. Окрім того, від початку року на ДП "КБТЗ" обладнані навчальні місця для додаткового підвищення кваліфікації технічного персоналу Збройних сил України та інших силових структур.

В "Укроборонпромі" зазначають: загалом за рік роботи нового керівництва концерн збільшив виробництво техніки у 36 разів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Попередній матеріал
Штаб АТО: Тиша на фронті - ворог стріляє лише з легкої зброї
Наступний матеріал
ОБСЄ оприлюднила власну версію кривавих подій під Верховною Радою
Теги:
Loading...