focus.ua

Крупний український автовиробник повністю відмовився від російських комплектуючих

  Кременчуцький автомобільний завод "АвтоКрАЗ" повністю відмовився від російських комплектуючих і переорієнтувався на європейських постачальників.

  Про це повідомляє видання "Автоцентр".

  Як зазначає ресурс, ПАТ "АвтоКрАЗ" з 2015 року повністю відмовилося від комплектуючих російського виробництва і переорієнтувалося на постачальників європейських країн.

  У підприємстві заявляють, що об'єм двигунів, який щомісяця замовлявся "КрАЗом" на Ярославському моторному заводі, тепер заміняють комплектуючими Мінського моторного заводу, а також компаній Deutz, Cummins, Daimler, Fiat, WEICHAI, Ford, Toyota.

  Також "АвтоКрАЗ" може комплектувати вантажівки ярославськими двигунами із складських запасів підприємства у разі такої вимоги замовників.

  Видання зазначає, що залежність ПАТ "АвтоКрАЗ" від російських постачальників впала ще в 2014 році – на 30 відсотків, а з 2015 року підприємство взагалі припинило закупівлі матеріалів і комплектуючих у російських виробників. Повідомляється, що Кременчуцький автозавод не купує в РФ не тільки двигуни, але і сталь, електрообладнання, поковки, гумотехнічні вироби, підшипники тощо. Так, "АвтоКрАЗ" закуповує електрообладнання в Польщі, Білорусії, підшипники – у Польщі, Туреччині та Індії.

  Попередній матеріал
  Вбивства Калашникова і Бузини розслідують найкращі фахівці карного розшуку - глава МВС
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих у Хакасії внаслідок пожеж продовжує зростати

  "АвтоКрАЗ" за рік збільшив продажі більше ніж у два рази

  Кременчуцький ПАТ "АвтоКрАЗ" виготовляє машини для потреб ЗСУ

  Російські окупанти підтвердили вивезення Луганського електромашинобудівного заводу до РФ

  В КМУ готуються розвивати вітчизняне сільськогосподарське машинобудування