zn.ua

Кредитори погодилися з пропозицією "Укрзалізниці" реструктуризувати 17 млрд боргу

  Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") отримала принципову згоду основних кредиторів про реструктуризацію галузі близько 17 млрд грн внутрішнього боргу.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Нагадаємо, це становить близько 82% від загального обсягу внутрішніх боргових зобов'язань, що підлягають реструктуризації.

  "Реструктуризація запозичень є першим кроком у процедурі реструктуризації боргових зобов'язань і необхідною умовою збереження фінансової стабільності галузі. Зокрема, вирішення цього питання допоможе зменшити боргове навантаження, що, в свою чергу, надасть можливість своєчасно обслуговувати наявну фінансову заборгованість, своєчасно погашати кредити, які були отримані під державні (урядові) гарантії, а також забезпечити безперебійну роботу галузі та безпеку руху поїздів", - наголошується в повідомленні прес-служби.

  "Укрзалізниця" 12 травня поточного року заявила про порушення зобов'язань із виплати основної суми за деякими внутрішніми двосторонніми кредитними угодами, крос-дефолт за єврооблігаціями і плани реструктуризації боргу перед приватними кредиторами на 32 млрд грн за загальної суми боргу в 37,5 млрд грн, зокрема внутрішнього – 22 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Зростання напруги на Донбасі синхронізувалось зі спробою дестабілізувати ситуацію в тилу – Порошенко
  Наступний матеріал
  Іспанська пекарня має намір доставляти хліб на квадрокоптерах