mignews.com.ua

Корпорація Microsoft скоротить близько 7,8 тис. робочих місць

  Крім того, корпорація спише $ 7,6 млрд у ході реструктуризації підрозділу з виробництва телефонного обладнання.

  Американська корпорація Microsoft планує реструктуризацію підрозділу з виробництва телефонного обладнання, яка спричинить скорочення близько 7,8 тис. робочих місць і списання близько $ 7,6 млрд. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-реліз компанії. Окрім цього, витрати на реструктуризацію сягнуть від $ 750 млн до $ 850 млн.

  Як зазначає видання, тогоріч Microsoft оголосила про наміри звільнити 18 тис. працівників. На кінець березня 2015 в корпорації працювали близько 120 тис. осіб.

  Керівники Microsoft раніше натякали на майбутню оптимізацію витрат. Так голова компанії Сатья Наделла в червні надіслав співробітникам повідомлення, в якому, зокрема, йшлося, що компанії буде потрібно "зробити складний вибір у ряді сфер, де справи не йдуть, і вирішити низку проблем з метою підвищення вартості паперів Microsoft для її акціонерів" .

  Також повідомляється, що мобільний бізнес Microsoft поки не можна назвати успішним, частка компанії на цьому ринку продовжує скорочуватися. Водночас експерти вважають, що компанія не відмовиться від випуску смартфонів найближчим часом, враховуючи важливість мобільних пристроїв в технологічній сфері.

  Попередній матеріал
  ПА ОБСЄ визнала дії РФ актами військової агресії проти України
  Наступний матеріал
  У Миколаєві невідомі "замінували" телевежу та підняли над нею сепаратистський прапор
  Теги:
  Loading...