en.wikipedia.org

Корпорація Dell заявила про найбільшу угоду в історії ІТ-бізнесу

  Корпорація Dell хоче придбати виробника систем зберігання даних EMC за $ 67 млрд.

  Ця угода стане найбільшою в історії IT-ринку, повідомляє AIN.UA з посиланням на Bloomberg. Dell викуповує акції EMC за $ 33,15, для фінансування операції корпорація залучила $ 40 млрд банківських кредитів. Зазначається, що запланована угода "дозволить об'єднати панівне положення EMC на ринку систем для зберігання даних з другим місцем Dell в сегменті серверів".

  EMC є розробником програмного забезпечення, обладнання і хмарних рішень для зберігання, управління та захисту даних. Компанія - найбільший постачальник зовнішніх масивів даних. Dell також є одним з провідних виробників зовнішніх масивів, але займає приблизно вдвічі меншу частку.

  За інформацією опитаних Bloomberg експертів, злиття зможе серйозно похитнути становище на ринку інших гравців IT-сфери, в тому числі і Hewlett-Packard. До речі, EMC вже вела перемовини про злиття з Hewlett-Packard в 2014 році. Але тоді вони завершилися нічим, а незабаром HP оголосила про намір розділитися на дві компанії.

  Повідомляється, що Dell і EMC вже підписали угоду і збираються закрити операцію в травні-жовтні 2016 року.

  Як повідомляв 5.ua, компанія Apple запатентувала розумну каблучку, яка матиме екран і сенсорну панель для взаємодії з іншими електронними пристроями.

  Попередній матеріал
  Через російські ракети у Сирії авіакомпанії міняють маршрути літаків
  Наступний матеріал
  Засідання суду у справі Савченко перенесли через патріарха Кирила - адвокат
  Теги:
  Loading...