5.ua

Корея готова до інвестицій в LNG-термінали та у виробництво швидкісних поїздів в Україні

  Республіка Корея вважає привабливими інвестиції в LNG-термінали та спільне з Україною виробництво швидкісних поїздів.

  Про це 22 січня повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України за підсумками зустрічі міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського і посла Республіки Корея в Україні Сол Кен Хуна.

  За словами представників міністерства, корейська сторона також виявила інтерес до співпраці у сфері зернових терміналів у морських портах та розвитку метрополітену у Дніпропетровську.

  За інформацією прес-служби Мінінфраструктури, під час зустрічі з послом Кореї Пивоварський наголосив на важливості надходження інвестицій в економіку України, зокрема, в інфраструктурні об'єкти.

  "Ми дуже "голодні" до інвестицій. За прогнозами експертів, Україна збільшить експорт зерна вдвічі за три роки. Тому ми зобов'язані розвивати інфраструктуру - портову, залізничну, дорожню, щоб забезпечити цей експорт", - зазначив міністр.

  За його словами, Мінінфраструктури розглядає різні механізми залучення інвестицій у транспортний сегмент. На основі державно-приватного партнерства планується розвивати дорожню мережу, порти, а після реформування Укрзалізниці з'явиться можливість інвестувати в рухомий склад, зношення якого вже сягає 90%.

  Попередній матеріал
  ГПУ, СБУ та МВС винні у знятті арешту з коштів екс-міністра Злочевського - Шабунін
  Наступний матеріал
  Початок обміну валютою з Китаєм зменшить тиск на гривню - НБУ

  Південна Корея виділила Україні півмільйона доларів гуманітарної допомоги

  Південна Корея і США почали спільні військові навчання

  Південна Корея вперше випробувала ракети великої дальності, здатні вражати цілі в КНДР

  Уряд обіцяє заохочувати інвестиції у відновлювану енергетику України