Тарифи на газ
Тарифи на газ фото 0472.ua

Конституційний суд встановить правомірність зростання тарифів на газ для населення

  Конституційний суд встановить правомірність підвищення тарифів на газ для населення навесні 2015 року.

  Про це заявив журналістам голова Національної комісії у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  "Суд (Київський окружний апеляційний суд) ухвалив постанову про звернення до Конституційного суду і зупинив провадження (за апеляцією НКРЕКП - ІФ)", - сказав Вовк.

  Відповідне рішення Київський окружний апеляційний суд ухвалив на засіданні в середу. За інформацією агенції, раніше суд першої інстанції за позовом фізичної особи визнав неправомірним підвищення тарифів на газ для населення рішенням НКРЕКП у березні 2015 року. Своє рішення суд обґрунтував тим, що постанову НКРЕКП було підписано Дмитром Вовком на посаді тимчасово виконувача обов'язків голови комісії, хоча така посада не передбачена законодавством. Натомість, НКРЕКП звернулася з апеляцією до Київського окружного апеляційного суду.

  Нагадаємо, 18 вересня 2015 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що поки не бачить підстав для перегляду тарифів на газ. 

  Попередній матеріал
  Яценюк озвучив імовірну суму збитків у разі запровадження торгового ембарго з боку Росії
  Наступний матеріал
  Ветеринари просять припинити залякування котів огірками