5 канал

Коболєв: Я не можу назвати переговори з "Газпромом" щодо ціни транзиту газу успішними

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв не може назвати успішними переговори з російським "Газпромом" про ціну транзиту газу.

Про таке він заявив в ефірі "5 канаду" в програмі "Погляд".

"З цього приводу (ціна транзиту газу - 5.ua) йдуть перемовини. Я не можу назвати їх успішними, відверто. Але для того, щоб у будь-якому випадку ми мали можливість перегляду цього показника і приведення його до того рівня, який ми вважаємо справедливим, окрім цього показника й інші показники: це резервування потужності, це гарантована сума платежу", - сказав він.

За його словами, НАК "Нафтогаз" ще в минулому році звернувся в Стокгольмський арбітраж.

"Нафтогаз" ще в минулому році звернувся в Стокгольмський арбітраж. В нас зараз є два провадження: перше провадження стосується контракту купівлі-продажу газу,  друге провадження стосується транзитного контракту. Ми сподіваємося, що обидва провадження будуть завершені в 2016 році, і якщо ми не досягнемо успіху в премовному процесі, тоді суд поставить остаточну крапку", - зазначив Коболєв. 

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, європейські партнери знижують ціну на реверсний газ завдяки тому, що Україна купує російський газ.

Попередній матеріал
Ємець: "Якщо депутати не здатні прийняти реформи - їх треба вішати на гілляках"
Наступний матеріал
Обвал фабрики у Пакистані, щонайменше 18 людей загинули
Теги:
Loading...