5.ua

Коболєв розраховує до кінця вересня підписати нову угоду з "Газпромом"

  Україна провела перемовини з "Газпромом" і вже найближчим часом очікується підписання нової угоди на закупівлю російського газу.

  Про це з трибуни парламенту заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, повідомляє "Укрінформ".

  "За нашими очікуваннями, ми спробуємо до кінця вересня підписати нову угоду, яка дозволить нам привести неринкові ціни контракту з "Газпромом" максимально до ринкового рівня", - сказав Коболєв.

  При цьому він відмовився озвучити ціну, про яку вдалося домовитися з "Газпромом", пояснивши, що "ці перемовини ще не завершилися підписанням контракту". Водночас Коболєв наголосив, що диверсифікація джерел постачання газу Україною "позитивно вплинула на позицію наших російських партнерів".

  "Вони (росіяни - 5.ua) стали пропонувати й інші підходи, і більш ринкові ціни, вони набагато гнучкіше ставляться у відносинах до України як до споживача, на нас знову почали дивитися як на комерційний ринок", - додав керівник "Нафтогазу".

  Як повідомляв 5.ua, 9 вересня 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що приєднання до газової системи Східної Європи зробить Україну більш енергонезалежною. 

  Попередній матеріал
  Українські сапери знешкодили на Донбасі понад 18,5 тисяч вибухових пристроїв
  Наступний матеріал
  Демчишин поки не бачить підстав для перегляду тарифів на газ
  Теги:
  Loading...