gordonua.com

КНР організує ліцензійне виробництво нового українського Ан-178

  Серійне виробництво нового українського транспортного Ан-178 вантажопідйомністю до 18 тонн розробки ДП "Антонов" (Київ) може бути налагоджене на потужностях в Китайській Народній Республіці.

  Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За інформацією видання, плани співробітництва України з КНР за програмою Ан-178 закріплені протоколом про наміри, підписаним китайською Beijing A-Star Aerospace Technology Co. та ДП "Антонов" у рамках церемонії першого польоту Ан-178 в Києві у четвер, 7 травня. Документ, зокрема, передбачає закупівлю китайською компанією в Україні двох Ан-178 з подальшою організацією виробництва літака у Китайській Народній Республіці.

  Умови перспективного співробітництва не розголошуються за бажанням китайського замовника, зазначає видання.

  Новий Ан-178 створюється на заміну Ан-12, призначений для ефективного виконання всіх основних завдань транспортного літака, включаючи матеріально-технічне забезпечення, транспортування техніки, доставку обладнання. Значущою конкурентною відмінністю Ан-178 є можливість перевезення всієї лінійки пакетованих вантажів, включаючи великогабаритні морські контейнери 1С.

  На сьогоднішній день ДП "Антонов" просуває програму Ан-178, в тому числі, в країнах Близького Сходу та Середньої Азії. Свою зацікавленість до нового українського транспортного літака вже підтвердили ОАЕ і Азербайджан.

  Нагадаємо, "Антонов" підписав контракт на виробництво літака Ан-132 у Саудівській Аравії. 

   

  Попередній матеріал
  У Гданську проходить зустріч Порошенка з Коморовським та Пан Гі Муном
  Наступний матеріал
  На кінофестивалі у Каннах Україна представить 15 короткометражок

  Сьогодні вітчизняний літак Ан-178 уперше здійметься в небо

  "Антонов" презентував військово-транспортний "Ан-178"

  У Києві презентували новий транспортний літак Ан-178

  "Антонов" підписав контракт на виробництво літака Ан-132 у Саудівській Аравії