Кількість мультимільйонерів у світі зменшилася вперше з 2008 року - доповідь

  Наприкінці 2015 року у світі налічувалося близько 187,5 тис. мультимільйонерів, що на 6 тис. менше, ніж роком раніше

  У 2015 році у світі зменшилася кількість мультимільйонерів, особисті статки яких становлять від $30 млн і більше. Зменшення відбулося вперше після фінансової кризи 2008 року, констатують автори щорічної доповіді The Wealth Report, передає Meduza.

  Станом на кінець 2015 року у світі налічувалося близько 187,5 тис. мультимільйонерів, тоді як роком раніше їх було на 6 тис. більше. Основними причинами зменшення в 2015 році кількості надбагатих людей експерти, які готували доповідь, назвали падіння фондових ринків, нестабільну ситуацію на ринку нерухомості, а також зниження цін на нафту. При цьому у звіті зазначили, що в 2015 році курси більшості іноземних валют до долара США знизилися, а статки в Wealth Report оцінюються саме в американській валюті.

  Загалом, вказують автори доповіді, протягом найближчих 10 років кількість мультимільйонерів у світі продовжить зростати, але значно повільнішими темпами, ніж у попередні десятиліття. До 2025 року в світі буде близько 263,5 тис. тих, чиї особисті статки складають від $30 млн - на 41 % більше, ніж у 2015 році. З 2005 по 2015 роки кількість мультимільйонерів в світі зросла на 61%, додають у Wealth Report.

  Нагадаємо, за даними міжнародного об'єднання організацій з боротьби з бідністю Oxfam статки 62 найбагатших людей планети в сукупності дорівнюють розміру майна 3,6 млрд найбідніших людей. При цьому розрив між бідними і багатими безперервно збільшується.

  Попередній матеріал
  ЄС не скасує санкції проти Росії, доки не вирішиться питання Донбасу і Криму – Шмід
  Наступний матеріал
  У Бразилії затримали віце-президента Facebook