kapital.kz

Казахстан завершив процес вступу до СОТ

  Казахстан завершив процес вступу до Світової організації торгівлі.

  Про це на засіданні постійної ради СОТ у Женеві повідомив президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв, передає Укрінформ. "Сьогодні для Казахстану відбулася історична подія. Підписавши Протокол про приєднання до Маракешської угоди про заснування Світової організації торгівлі, Казахстан завершує процес вступу. В цілому, як тут відзначалося, майже 20 років ми вели ці переговори", - заявив Назарбаєв.

  Президент Казахстану зазначив, що країна була готова й довше вести переговори. Казахстан подав заявку на вступ до СОТ 29 січня 1996 року. 22 червня 2015 року у Женеві завершилися переговори про вступ країни до СОТ, а в грудні цього ж року Казахстан стане повноправним 162-м членом Світової організації торгівлі. У зв'язку з цим парламент Казахстану має ратифікувати протокол про приєднання країни до СОТ до 31 жовтня 2015 року.

  Нагадаємо, нещодавно Казахстан відмовився використовувати торговельні обмеження проти України. На такий крок країна пішла у відповідь на підписання Києвом протоколу про вступ Казахстану до СОТ.

  Попередній матеріал
  Путін хоче виступити на ювілейній сесії генасамблеї ООН у вересні
  Наступний матеріал
  Під час обстрілу Широкиного отримав поранення лідер патруля ОБСЄ - звіт
  Теги:
  Loading...