khabar.kz

Казахстан розробив проект плану щодо збільшення товарообігу з Україною

  Найближчим часом буде підготовлений план по збільшенню казахстансько-українського товарообігу на 2015-2016 роки.

  Про це заявив перший заступник прем'єр-міністра Казахстану Бакитжан Сагінтаев у п'ятницю на казахстансько-українському бізнес-форумі в Астані, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Незважаючи на зниження товарообігу та інвестиційної активності, потенціал казахстансько-українських відносин реалізований не повною мірою", - зазначив Сагінтаев.

  "Тому ми високо цінуємо наш настрій на конструктивну співпрацю незалежно від політичної та економічної кон'юнктури. Для підтримки позитивної динаміки взаємної торгівлі нами розроблено проект плану зі збільшення товарообігу на 2015-2016 роки. Зараз наші відповідні міністерства відпрацьовують даний план. Думаю, що найближчим часом ми його завершимо і почнемо працювати над виконанням цього плану", - зазначив заступник прем'єра.

  Він додав, що цей план передбачає організацію і проведення виставок, ярмарків, надання сприяння в обміні торговими делегаціями, пошуку бізнес-партнерів і інше. Найбільш перспективними областями для казахстансько-української співпраці є гірничо-металургійний сектор, транзитний потенціал, агропромисловий комплекс, нафтогазохімія, нафтосервіс, машинобудування, виробництво будівельних матеріалів, інформаційні технології, металургія.

  Сагінтаева зазначив, що в Казахстані працює понад 400 компаній за участю українського капіталу.

  Нагадаємо, 8 жовтня Президент України Петро Порошенко розпочав робочий візит до Казахстану. Глава держави вже зустрівся з прем'єр-міністром країни Каримом Масімовим. Говорили, зокрема, про торговельно-економічну співпрацю.

  Попередній матеріал
  Незважаючи на перемир'я, сили АТО знаходяться на позиціях у стані бойової готовності – штаб
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту продовжує зростати
  Теги:
  Loading...