Казахстан хоче розмістити євробондів на суму в $2 млрд

  Казахстан планує розмістити євробонди на суму більше двох млрд. доларів, повідомив міністр національної економіки Ерболат Досаєв журналістам в Астані в середу.

  Про це пише financе.ua

  "(Обсяг випуску складе – ред.) Від $2 млрд і вище. Як тільки книги заявок заповняться, то відразу. Бахит Турлиханович (міністр фінансів Казахстану Бахит Султанов – ред.) зараз з командою в Америці, потім у Європі. Закінчать на початку наступного тижня", – сказав він.

  Міністр зазначив, що кошти будуть спрямовані "тільки на фінансування бюджету". "Ринок не найкращий, але ми сподіваємося, що ми цікаві ринку", – додав Досаєв.

  Як повідомлялося раніше з посиланням джерело в банківських колах, Казахстан, починаючи з 24 червня, проведе серію зустрічей з інвесторами в інструменти з фіксованою прибутковістю в Лондоні і США, за підсумками яких може розмістити євробонди у доларах. Спільними букраннерами призначені Citi і JPMorgan, со-лід-менеджерами виступлять Kazkommerts Securities і Halyk Finance.

  Минулого разу Казахстан виходив на міжнародні ринки запозичень у жовтні минулого року. Тоді в рамках програми середньострокових нот на $10 млрд були розміщені 10-річні єврооблігації на $1,5 млрд і 30-річні євробонди на $1 млрд із прибутковістю відповідно 150 і 200 базисних пунктів до середньоринкових свопів. Це були перші євробонди Казахстану за 14 років, їх організаторами виступили Citi, HSBC і JPMorgan. Кошти планувалося направити на фінансування дефіциту бюджету.

  Попередній матеріал
  Київського суддю, який позбавив прав активіста Автомайдану, відсторонили від посади
  Наступний матеріал
  Президент Вірменії їде з країни - ЗМІ