kapital.kz

Казахстан і Україна відмовились від взаємних торговельних обмежень – ЗМІ

  Такою позицією Казахстан віддячив Україні за підтримку при вступі до СОТ.

  Казахстан і Україна не будуть застосовувати торговельні обмеження один проти одного, хоча це передбачено угодою про вільну торгівлю СНД. Про таке йдеться в офіційній позиції Астани, зафіксованій у протоколі засідання українсько-казахстанської комісії з торгово-економічного співробітництва, копія якого є у розпорядженні видання "Апостроф".

  У документі йдеться: "Сторони домовилися не застосовувати у двосторонній торгівлі положення додатка 6 до Договору про зону вільної торгівлі між державами-учасницями СНД". За даними видання, Казахстан відмовився використовувати торговельні обмеження проти України у відповідь на підписання Україною протоколу про вступ Казахстану до Світової організації торгівлі.

  Журналісти нагадують, що додаток №6 передбачає введення мит одним з членів СНД щодо країни, яка уклала торговельну угоду з третьою стороною на умовах, що загрожують внутрішньому ринку партнера.

  Росія ж не раз заявляла, що готова застосувати умови додатки №6 проти України після вступу в силу умов вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Масштабні лісові пожежі наближаються до Афін – армія евакуює населення (відео)
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: ситуація на Луганському напрямку загострюється
  Loading...