Канада ввела санкції проти "Газпрому", "Газпром нафти" і "Сургутнафтогазу"

  Канадський уряд додав до санкційного списку 14 російських юридичних та 3 фізичних особи, таким чином, збільшив санкції проти РФ.

  Про це повідомляє офіційний сайт канадського прем'єр-міністра Стівена Харпера.

  Крім того, Канада ввела заборону на імпорт і експорт товарів з території окупованого Росією Криму.

  "Введення додаткових санкцій щодо Росії було ухвалено в координації з нашими партнерами", - наголошується в заяві прем'єра. Зокрема, до розширеного санкційного списку Канади потрапили російські компанії "Газпром", "Газпром нафта", "Сургутнефтегаз" і "Транснефть". Про це йдеться в повідомленні канадського МЗС.
  Раніше повідомлялося, що у відповідь на продовження ЄС санкцій проти Росії уряд Дмитра Медведєва розробило документ про пролонгацію на півроку продуктового ембарго на ввезення продуктів низки іноземних країн. У новому переліку заборонених до ввезення продуктів не буде мальків форелі і спату устриць, але при цьому можуть виявитися рибні консерви.

  За даними "Коммерсант", раніше з такою пропозицією виступало Росриболовство, посилаючись на прохання виробників. Через введення владою РФ "антисанкцій" частина сировини, з якої російські виробники рибних консервів виготовляли свою продукцію, опинилася під забороною. А власна сировина всередині країни різко подорожчала. На цьому тлі імпортні рибні консерви, що поставляються в основному з країн Балтії, виявилися дешевшими і якіснішими.

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав указ про призначення Дмитра Вовка головою комісії, що регулює сферу комунальних послуг
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ зафіксували збільшення кількості обстрілів у районі Донецького аеропорту