infoline.ua

Канада допоможе "Укроборонпрому" відродити вітчизняне авіабудівництво

  Підприємства-лідери канадської авіаційної промисловості братимуть участь у відновленні авіабудування України.

  Про цейдеться у повідомленні прес-служби Укроборонпрому. Відповідних домовленостей українська делегація досягла на конференції та виставці CANSEC, яку проводила Асоціація безпеки та оборонної промисловості Канади.

  "Сторони провели переговори з такими гігантами канадської авіаційної індустрії, як Bombardier, Pratt & Whitney, CAE, Magellan Aerospace, Bell Helicopter (MTL), Esterline CMC Electronics та іншими, наголосивши на вигідності співпраці для обох країн", - наголошується у повідомленні.

  Навесні цього року ДП "Антонов" рішенням КМУ було передано в управління ДК "Укроборонпром". 4 липня 2014 року підприємство очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де він здобув ступінь магістра МВА. За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн. Концерн розпочав переговори про співпрацю з такими компаніями, як Airbus,  Textron, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales. 

  Попередній матеріал
  Експерти розкрили мету невдалого наступу росіян на Мар’їнку
  Наступний матеріал
  Попри розгром під Мар’їнкою терористи не згортають активних бойових дій