knk.kiev.ua

Кабмін звільнив керівників усіх територіальних відділень "Укрзалізниці"

  Кабінет Міністрів України звільнив начальників Придніпровської, Південної, Південно-Західної, Одеської та Львівської залізниць.

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на розпорядження КМУ №29-р, №30-р, №31-р, №32-р, №33-р.

  Івана Федорка ("Придніпровська залізниця"), Володимира Тягульського ("Південно-Західна залізниця"), Миколу Уманця ("Південна залізниця") та Григорія Бойка ("Одеська залізниця") звільнили із формулюванням "у зв'язку з переходом на іншу роботу". Ще одне територіально-галузеве об’єднання внаслідок війни поділили між Придніпровською та Південною залязницею.

  За даними агенції, звільнення пов'язані з реформуванням "Укрзалізниці". З жовтня 2015 року замість Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця" було створено публічне акціонерне товариство "Українська залізниця". Створення компанії покликане об'єднати усі регіональні залізниці в одну структуру. У зв'язку з цим окремі держпідприємства будуть перетворені на дирекції з управління інфраструктурою. При цьому окремі бізнеси, пов'язані з вантажними та пасажирськими перевезеннями, будуть відокремлені.

  Як повідомляв 5.ua, уряд зареєстрував Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця", створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"), 21 жовтня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Івченко: Якщо буде доформатування уряду Яценюка, я не впевнений, що "Батьківщина" братиме в ньому участь
  Наступний матеріал
  Гопко: Кандидатура нового прем'єра вже є, ведуться дискусії
  Теги:
  Loading...

  Яценюк: "Укрзалізниця" має вийти на нульовий баланс прибутку та збитку за підсумками роботи 2015 року

  В "Укрзалізниці" обіцяють не підвищувати вартість залізничних квитків

  Андрій Пивоварський: Ми заклали підґрунтя для того, щоб через рік-два пасажири "Укрзалізниці" відчули початки європейського комфорту

  Тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Україні занижені, у наступному році почнеться їх підвищення - Пивоварський