Фото Андрія Кравченка

Кабмін затвердив Стратегію подолання бідності

  В уряді запевняють, що рівень бідності в Україні з 2020 року буде зменшено з 28% до 15%

  У середу, 2 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалили Стратегію подолання бідності. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Ми абсолютно чітко фіксуємо основні напрямки діяльності уряду України щодо подолання бідності в нашій державі. Всі ці заходи мають завершуватися у 2020 році виконанням певних показників", - сказав міністр соціальної політики Павло Розенко.

  За його словами, рівень бідності в Україні з 2020 року буде зменшено з 28 до 15%. "Особливо ми звертаємо увагу на рівень бідності серед працюючих осіб, що є ненормальним для розвинених країн. Ми плануємо, що виконання цієї програми дасть змогу зменшити рівень бідності серед працюючих з 18 до 11%", - заявив міністр.

  Розенко вважає, що виконанню цієї стратегії також сприятиме зменшення рівня безробіття до 9%. Водночас, на думку міністра, збільшиться адресність надання соціальної допомоги. "Плануємо, що частка бідного населення, яке буде охоплене програмами соціального захисту, зросте приблизно з 55 до 65% протягом п’яти років", - додав урядовець.

  Нагадаємо, з 1 квітня на українців чекає нове підвищення енерготарифів. Водночас уряд обіцяє зберегти пільги для тих, хто їх потребує.

  Попередній матеріал
  Поліцейського Олійника, який застрелив пасажира BMW, відпустили під домашній арешт
  Наступний матеріал
  Яценюк пішов із засідання уряду зі словами: "Я до Порошенка"
  Теги:
  Loading...

  10 років тому Україна мала набагато більше шансів за Грузію інтегруватися до ЄС - Корчілава

  Розрив між багатими та бідними стає все більшим - Oxfam

  Мінфін: На обслуговування боргів у цьому році Україна витратила майже 5% ВВП

  Кількість мультимільйонерів у світі зменшилася вперше з 2008 року - доповідь