5.ua

Кабмін затвердив принципи відбору міжнародних організацій для держзакупівель ліків

  Кабінет Міністрів затвердив принципи відбору міжнародних організацій, що братимуть участь у закупівлях лікарських засобів за бюджетні кошти.

  Таке рішення було ухвалено учора, 22 липня, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець. Про це пише інформагенція "Інтерфакс-Україна".

  "На Кабміні було ухвалено рішення міністра охорони здоров'я з голосу, щодо прийняття постанови про визначення принципів відбору міжнародних організацій", - зазначив заступник міністра.

  Також посадовець розповів, що уряд прийняв рішення щодо визначення механізмів оплати закупівель, які проводяться через міжнародні організації: "Визначено три дні нашим партнерам із центральних органів влади, щоб узгодити позиції".

  Крім того, Перегінець додав, що після ухвалення закону про проведення держзакупівель лікарських засобів через міжнародні організації МОЗ розробив низку підзаконних актів, які проходять погодження в органах виконавчої влади.

  Нагадаємо, напередодні, 22 липня, заступник Квіташвілі розповів, що за два тижні МОЗ розпочне процедуру національних закупівель. 

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих українців внаслідок ДТП у Польщі зросла до шести осіб
  Наступний матеріал
  Лукашенко влаштував Депардьє майстер-клас із косовиці