5 канал

Кабмін затвердив контрзаходи проти російського ембарго

  Уряд ухвалив дві постанови, які передбачають контрзаходи проти обмежень для українських товарів з боку Російської Федерації.

  "Сьогодні Кабінет міністрів ухвалює дві постанови щодо контрзаходів проти незаконних дій Російської Федерації. Перша постанова про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації, і друга постанова про ставки ввізного мита стосовно товарів, що походять з Російської Федерації", - заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 30 грудня, під час засідання Кабміну.

  Він зауважив, що відповідні дії спрямовані на захист українського виробника і ринку. Вони будуть оприлюднені в перший день після фактичних дій російської сторони щодо введення обмежувальних заходів проти українських товарів. "На кожну російську дію Україна буде вживати контрзаходи", - наголосив Яценюк. 

  Нагадаємо, закон щодо надання уряду повноважень застосовувати адекватні заходи економічного характеру до держави-агресора Президент України Петро Порошенко підписав напередодні, 29 грудня. 

  Попередній матеріал
  "Укрнафта" виплатила державі дивіденди у розмірі понад 1,7 млрд грн – Яценюк
  Наступний матеріал
  Прокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти спільника Курченка
  Теги:
  Loading...