Кабмін запропонував бізнесменам угоду заради інвестицій в Україну

  Корупція, податковий тиск і непрозоре відшкодування податку на додану вартість - такі претензії до уряду висловили представники українського та міжнародного бізнесу.

  На зустрічі з Прем'єр-міністром та економічним блоком уряду чиновники переконували іноземних інвесторів зокрема у тому, що вкладати гроші в Україну вигідно і безпечно. Кабмін запропонував бізнесменам угоду: вони створюють нові робочі місяця, справно платять податки і беруть частину соціальних зобов'язань на себе. А Уряд забезпечує прозору систему оподаткування і зменшення бюрократії. Однак швидких змін чекати не варто, зазначив прем'єр.

  "Які головні бар'єри для ведення бізнесу в Україні? 97% наших членів вважають, що на першому місці - це корупція. Питання по корупції - воно лишається, і не бачиться якихось конкретних кроків, щоби це питання подолати", - Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати.

  "Тут зараз присутні всі ті, хто впливає на економічну політику країни, окрім тих, хто безпосередньо впливає на боротьбу з корупцією. Думаю, що наступну зустріч я запропоную генеральному прокурору, голові національного антикорупційного бюро і інших правоохоронних органів, до чиєї компетенції відноситься безпосередньо боротьба з корпуцією. Але ви знаєте, що навіть в бізнесі швидко нічого не буває. Це дуже складне будівництво і ми нічого без вас не збудуємо", - заявив Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України.

  За словами Наталії Яресько, реструктуризація державного боргу допоможе стабілізувати економіку та зменшити тиск на бюджет країни, переговори щодо цього з кредиторами уже ведуться. Якщо їх результати будуть позитивними, то в Україні планують заощадити більше $15 млрд.

  Попередній матеріал
  Євросоюз розуміє, що Росія як підписант Мінських угод не виконує своїх зобов'язань – нардеп
  Наступний матеріал
  Рубан: В інтересах України – наполягати на виконанні Мінських домовленостей