gazeta.lviv.ua

Кабмін виділив гроші на реорганізацію Держлікслужби

  Кабінет Міністрів України виділив бюджетні кошти на реорганізацію Держлікслужби.

  Відповідне розпорядження №814-р оприлюднено на сайті уряду.

  "Кабінет Міністрів України передав частку бюджетних призначень, передбачених для господарсько-фінансового департаменту секретаріату уряду за програмою "Заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та скорочення кількості контролюючих органів", у сумі 2,559 млн грн Державній службі з лікарських засобів України для заходів з її реорганізації", - сказано в документі.

  Як зазначено в тексті документа, виділені кошти передбачають витрати споживання, з них оплата праці - 1,779 млн грн, оплата комунальних послуг та енергоносіїв - 84,5 тис. грн.

  Нагадаємо, нещодавно держлікслужба у Київській області припинила свою роботу.

  Припинення роботи підрозділів Держлікслужби не дозволяє отримати необхідні сертифікати, зокрема, для введення в обіг низки препаратів госпітальної групи, на які "чекають у лікарнях".

  "Першими звернули увагу дистриб'ютори, які повідомили про це фармкомпаніям. Ніхто на ринку не знав про це. Це стало шоком для операторів фармринку. Незрозуміло, що стоїть за цим рішенням, можливо, це саботаж, а можливо, це таке реформування. Можливо, це стосуватиметься й інших міст", - сказав представник фармринку.

  Як повідомляв 5.ua, в Міністерстві охорони здоров'я планують частково або повністю повертати гроші за життєво необхідні ліки.

  Попередній матеріал
  У центрі столиці виявлено арсенал зброї
  Наступний матеріал
  Суд заочно заарештував екс-нардепа Маркова
  Теги:
  Loading...