Фото Андрія Кравченка

Кабмін виділив 40 млн грн підприємствам, котрі мають мобілізованих працівників

  Кабмін додатково виділив 40 млн грн, які стануть компенсацією зарплат, котрі підприємства виплачують воюючим співробітникам.

  Про це йдеться у розпорядженні Кабміну, яке оприлюднив Урядовий портал.

  "Прийняття документа дозволить реалізувати норми статті 119 Кодексу законів про працю України щодо здійснення компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період", - йдеться в повідомленні.

  Відповідно до розпорядження уряду, на ці цілі додатково спрямують 41,276 млн грн. Ці кошти перерозподілено на відповідну бюджетну програму за рахунок економії за іншими статтями видатків з держбюджету. Кабмін доручив Мінсоціальної політики забезпечити узгодження витрат з провільним комітетом Парламенту. А Міністерству фінансів зі свого боку має внести відповідні зміни до розпису держбюджету.

  Як повідомляв 5.ua, 10 жовтня 2015 року Президент закликав Верховну Раду негайно ухвалити закон, який гарантуватиме право демобілізованих на робоче місце. 

  Попередній матеріал
  Немає жодної людини, яка здатна переконати Путіна припинити збройні провокації на Донбасі - експерт
  Наступний матеріал
  Керченська переправа може сьогодні зупинитися
  Теги:
  Loading...