Кабмін
Кабмін mirtepla.in.ua

Кабмін скасував власні минулорічні рекомендації про підвищення тарифів

  Кабінет Міністрів України визнав такою, що втратила чинність, свою рекомендацію Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення закріплено постановою №562 від 5 серпня 2015 року. Документ скасовує рекомендацію про підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 червня 2014 року, а також рекомендацію про стимулювання переходу споживачів природного газу і теплової енергії на електроопалення та електричне підігрів води.

  Рекомендації, що втратили чинність, були оформлені постановами уряду №149 від 21 травня 2014 року та №540 від 16 жовтня 2014 року. Перша постанова рекомендувала НКРЕ з 1 червня того самого року встановити нові тарифи для населення, зокрема, дозволивши підвищити мінімальні тарифи (першого блоку) до 23,7 коп. за кВт-год для квартир з електроплитами та до 30,84 коп. за кВт-год без плит, що на 10% вище за попередні тарифи. У свою чергу, НКРЕКП з 1 червня 2014 року підвищила тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення) на 10-40% залежно від обсягів її споживання.

  Нагадаємо, у червні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав спроби зниження тарифів на комунальні послуги "потугами перед муніціпальними виборами", а самі тарифи - далекими від економічно обґрунтованих. Голова уряду наголосив на необхідності невідкладного оформлення субсидій усім українцям, хто цього потребує. Раніше Кабмін виділив 340 мільйонів гривень на часткове покриття кредитів для українців, які бажають утеплити свої будинки: 20% компенсації тіла кредиту надається на купівлю негазових котлів, 30% - на підвищення енергоефективності споруд, для ОСББ компенсації сягають 40%.

  Попередній матеріал
  Віце-спікер Держдуми РФ прибув до Криму, щоб не допустити мітингу проти окупаційної влади у Севастополі
  Наступний матеріал
  У Вінниці невідомі вдень розстріляли авто: є загиблі
  Loading...