Дзеркало тижня

Кабмін опублікував офіційну постанову про ембарго на додатковий перелік товарів із РФ

  Постанова набуває чинності через 10 днів із дня її опублікування.

  Постанову Кабінету Міністрів України №28 від 20 січня 2016 року "Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України походженням з Російської Федерації" опублікували в газеті "Урядовий кур'єр" у суботу, 23 січня, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ця постанова набуває чинності через 10 днів із дня її опублікування", - мовиться в тексті документа.

  Нагадаємо, з 10 січня Україна  запровадила ембарго на ввезення товарів з Росії у відповідь на аналогічні санкції із боку Кремля. 30 грудня уряд ухвалив дві постанови, які передбачають контрзаходи проти обмежень для українських товарів з боку Російської Федерації.

  Українські товари потрапили у "чорний список" в РФ після того, як 22 грудня Держдума підтримала внесений президентом Росії Володимиром Путіним законопроект про припинення договору про зону вільної торгівлі з Україною. Договір про ЗВТ між Києвом і Москвою передбачав безмитний режим торгівлі, лібералізацію умов обміну товарами, узгодження поставок. Але з 1 січня частина українського продовольства буде обкладатися митами, а ті види товарів, проти яких діє російське ембарго відносно ЄС, США, Канади та Австралії, будуть заборонені до ввезення.

  Попередній матеріал
  Лойко відмовився продавати голлівудським кінокомпаніям права на екранізацію "Аеропорту"
  Наступний матеріал
  Децентралізація потребує ухвалення майже 500 нових законів – Порошенко
  Теги:
  Loading...

  Росія призупинила договір про вільну торгівлю з Україною

  Україна увійшла у Зону вільної торгівлі з ЄС

  У Сумах магазини перевірятимуть на торгівлю російськими алкоголем і цигарками