rbc.ua

Кабмін обіцяє погасити заборгованості по зарплаті співробітникам бюджетної сфери до кінця місяця

  Кабінет міністрів України виділив 2 млрд грн на погашення заборгованості співробітникам бюджетної сфери, що утворилася в деяких регіонах країни.

  Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Уряд знайшов 2 млрд грн для того, щоб допомогти тим районам, в яких не вистачає коштів на виплату заробітної плати для своїх бюджетних співробітників. На наступному тижні ми приймемо постанову, і в райони, яким потрібні дотації, дійдуть гроші, і всі заборгованості по тих районах будуть погашені ... в повному обсязі до кінця поточного місяця", - запевнив Яценюк в ефірі телепередачі "10 хвилин з прем'єр-міністром" в неділю ввечері.

  Прем'єр України також пояснив, що відповідні заборгованості у працівників бюджетної сфери, зокрема, співробітників дошкільних навчальних закладів, виникли в окремих районах через те, що відповідні кошти беруться з місцевих бюджетів. Яценюк наголосив: "У нас дійсно є в багатьох областях райони, що не мають достатньо коштів, щоб виплатити заробітні плати співробітникам дошкільної освіти. Тому що ресурс для виплати заробітної плати дошкільної освіти йде саме з місцевого бюджету. І в цих місцевих бюджетах не вистачає грошей".

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці серпня прем'єр-міністр України заявив, що з 1 вересня бюджетникам підвищать пенсії та зарплати.

  Попередній матеріал
  Треба дати можливість людям Донбасу на вільних виборах обрати собі владу – Петро Порошенко
  Наступний матеріал
  Спецслужби в рази збільшили кількість затриманих хабарників за останній місяць - Порошенко