5.ua

Кабмін хоче створити із заарештованих активів спецфонд у 40 млрд грн

  Кабінет міністрів України хоче створити спеціальний фонд у 40 млрд грн із заарештованих активів колишніх чиновників.

  Про це в середу, 2 грудня, під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він сказав, що звертався до органів прокуратури з тим, щоб заарештовані урядовим органом кошти колишніх чиновників часів Януковича були конфісковані.

  "Ми звертаємося до парламенту і до наших шановних правоохоронців, до судової системи - невідкладно: перше, прийняти додатковий закон, який дає можливість провести процедуру конфіскації цих коштів і друге – прийняти відповідні судові рішення, які дадуть можливість нам отримати додатково до бюджету більше 40 млрд грн. Позиція уряду полягає в тому, що ці 40 млрд, які повинні бути конфісковані за всіма юридичними процедурами сформують спеціальний фонд", - повідомив чільник уряду.

  За словами Яценюка, цей спеціальний фонд буде використовуватися додатково на національну безпеку й оборону, а також на інші витрати, які уряду необхідно покрити. 

  Крім того, Кабінет міністрів України пропонує закласти в державний бюджет наступного року 100 млрд грн на оборону країни.

  Попередній матеріал
  У США батьки дедалі частіше називають дітей на честь фільтрів Instagram
  Наступний матеріал
  У Харкові за півдоби випало понад половину місячної норми опадів