Яресько в ВР 5.ua

Індексації зарплат і пенсій слід очікувати не раніше 1 грудня - Яресько

  Міністр фінансів наголошує, що індексації заробітних плат та пенсій не слід чекати раніше 1 грудня.

  Про це у парламенті заявила міністр фінансів Наталія Яресько, звітуючи про виконання бюджету на 2014 рік.

  "Я також хочу зробити індексацію якнайшвидше. Наразі, по закону, це буде з 1 грудня. Якщо буде це можливо раніше, я з радістю подам це до парламенту. Але! Я прошу вас зрозуміти, поки ми не скінчимо роботу з реструктуризацію боргів, а на їх утримання йде 5 % бюджету, тому ми багато працюємо над тим, щоб вивільнити ці 5 %, які можна використати... ", - каже чільник Мінфіну.

  За словами Яресько, вже зараз є нові вимоги збільшити видатки бюджету, на які поки що немає грошей-  по оборонній лінії та судовій реформі.

  "Також слід врахувати, що багато просять про збільшення видаткової частини, але немає ресурсу для збільшення. Я нагадую вам, що закон, прийнятій по судовій реформі, потребує грошей, яких немає в бюджеті. Крім того, є додаткові видатки по оборонній лінії на 17 млрд. грн", - каже Яресько.

  Як ми уже повідомляли раніше, Яресько повідомила, що індекс промислової продукції за 2014 рік впав більш ніж на 10 %, а на Донбасі більш ніж на 30 %. Чільник мінфіну визнає, що не дивлячись на збільшення дохідної частини, бюджет не виконується майже на 3 %. І все ж з бюджету було відшкодовано більше 50 млрд ВВП. 

  Попередній матеріал
  Бійці АТО встановили національний стяг на териконі біля окупованої Горлівки (відео)
  Наступний матеріал
  За добу загинуло двоє бійців АТО – Лисенко
  Теги:
  Loading...