Метінвест
Метінвест Фото socportal.info

Група компаній Ахметова і Новинського "Метінвест" оголосила дефолт

  Група компаній "Метінвест" оголосила консолідовані фінансові результати діяльності за 2014, та повідомила, що знаходиться в стані дефолту.

  Про таке йдеться в повідомленні про фінансові результати групи у 2014 року на офіційному сайті "Метінвесту".

  В розділі "Ключові події після звітного періоду" міститься повідомлення такого змісту: "У березні Група спробувала одержати додаткову згоду кредиторів по передекспортного фінансування щодо часткової відстрочки березневих і квітневих платежів за основними сумами кредитів. Це згоду було отримано від більшості кредиторів, але не від необхідних 100% кредиторів по передекспортного фінансування. Як результат, стався дефолт по оплаті на загальну суму $ 113 млн, який триває по сьогоднішній день".

  Зокрема, в повідомленні йдеться про те, що перебуваючи в стані дефолту, група починає три проекти з отримання згоди від власників своїх облігацій з термінами погашення в 2015 р, 2017 і 2018 Їх мета - відстрочка погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015 Крім того, група має намір отримати згоду від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними настали і майбутніми випадками дефолту за облігаціями з термінами погашення в 2015 р, 2017 і 2018

  Крім оголошення про дефолт, група заявила про початок трьох проектів з отримання згоди від власників своїх облігацій з термінами погашення в 2015-м, 2017-м і 2018-му роках. Метою даних проектів (один проект за кожним випуском) є відстрочка погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015, а також отримання згоди від власників облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з дефолтом по облігаціями з термінами погашення в 2015-му, 2017-му і 2018-му роках – кажуть в "Метінвесті".

  Як уточнює сайт "Главком", до групи компаній "Метінвест" входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, Європі та США. Основні акціонери – група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і "Смарт-холдинг" Вадима Новинського (23,76%).

  Попередній матеріал
  На Луганщині в авто здетонувала вибухівка: поранено прикордонника
  Наступний матеріал
  ВР встановила 8 травня Днем пам'яті і примирення, а 9 травня залишила Днем перемоги
  Теги:
  Loading...