Гройсман і Хан прокоментували угоду між Україною і ЄС про третій пакет макроекономічної допомоги

  Угоду між Україною та Європейським Союзом про третій пакет макроекономічної допомоги сьогодні ратифікували у парламенті. А вже в липні сторони планують підписати документ про взаємодію.

  Про це повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман під час зустрічі з єврокомісаром з питань розширення і європейської політики сусідства Йоханнесом Ханом.

  Окрім цього, посадовці обговорили виконання Мінських домовленостей. Під час зустрічі торкнулися і реформ в Україні. Зокрема, децентралізації і конституційних змін. Володимир Гройсман зазначив, що український парламент готовий виконати зобов'язаня щодо ухвалення законів, які зближують Україну з Європейським Союзом. Окрім цього, подякував ЄС за інституційну допомогу, яка дає можливість Верховній Раді ефективніше працювати. Зі свого боку, Йоханнес Хан відзначив гарну роботу парламенту і виконання Україною намічених реформ. Однак працювати ще є над чим, - зазначив дипломат.

  "Ми очікуємо в наступному місяці візит президента Європарламенту Мартіна Шульца, де ми підпишемо угоду щодо взаємодії між Європейським парламентом і Верховною радою. Це буде така перша угода. Ну і ще раз підкреслив, що український парламент готовий вчасно і в повному обсязі виконати ті завдання. які стоять щодо порядку денного асоціації з Європейським союзом", - зазначив Гройсман.

  "Україна справді дуже серйозно підходить до всеосяжного процесу реформ, який спрямований на трансформацію країни. Двоє загальнонаціональних виборів, котрі відбулися в країні, тільки підтверджують це. Однак потрібні подальші зусилля для проведення демократичних реформ", - зазначив єврокомісар з питань розширення і європейської політики сусідства Євросоюзу Йоханнес Хан.

  За годину із Єврокомісаром з питань політики сусідства Йоханнесом Ханом має зустрітися Президент. За підсумками зустрічі будуть зроблені заяви для преси.

  Попередній матеріал
  На всіх напрямках в АТО ворог застосовує великокаліберну артилерію, на Луганщині ще й "Гради" – Лисенко
  Наступний матеріал
  Генштаб уточнює: шоста хвиля мобілізації стартує завтра