constitution.gov.ua

Гройсман: бюджетна децентралізація збільшила доходи місцевих бюджетів на 37%

  За перше півріччя цього року надходження до загального фонду місцевих бюджетів сягнули близько 44,6 млрд грн, що становить 60,7% від річного обсягу надходжень.

  Бюджетна децентралізація за перше півріччя 2015 року збільшила доходи місцевих бюджетів на 37%. Про це голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "За перше півріччя цього року маємо надходжень до загального фонду місцевих бюджетів близько 44,6 млрд грн, що складає 60,7% від річного обсягу надходжень, затвердженого місцевими радами", - написав Гройсман.

  За його словами, всі ці кошти підуть на першочергові потреби місцевих громад, які вони самі визначать - благоустрій, дороги, ремонт шкіл, дитсадків тощо.

  Спікер парламенту нагадав, що істотно розширити джерела наповнення місцевих бюджетів вдалося завдяки змінам до Податкового та Бюджетного кодексів, згідно з якими місцева влада збирає 100% плати за надання адмінпослуг, 100% державного мита, 10% податку на прибуток підприємств, надходження з роздрібного продажу підакцизних товарів та інше.

  Як повідомляв 5.ua, в результаті медичної реформи лікарні зможуть самостійно розподіляти кошти, виділені з держбюджету. 

  Попередній матеріал
  Одеські фіскали виявили понад 1,5 тис блоків контрабандних цигарок
  Наступний матеріал
  СБУ запобігла контрабанді 800 тонн етилену до Європи
  Теги:
  Loading...