ru.wikipedia.org

Гендиректор Twitter йде у відставку

  Генеральний директор Twitter Дік Костоло йде у відставку з 1 липня.

  Про це пише видання Fortune. Як зазначається, Дік Костоло пробув генеральним директором Twitter 5 років. У 2010 році він змінив на цій посаді співзасновника компанії Евана Вільямса.

  Тимчасово обов’язки генерального директора Twitter виконуватиме ще один його засновник - Джек Дорсі. Серед потенційних кандидатів на посаду Костоло - фінансовий керівник Ентоні Ното, а також топ-менеджер Адам Бейн. Претендентом на вакантну посаду вважається і колишній генеральний директор компанії Yahoo Росс Левінсон.

  Окрім цього, незрозумілим є майбутнє компанії загалом. Річ у тім, що на біржі останнім часом ходили чутки, що Twitter може перейти до Google або Yahoo. Можливо, вибір нового генерального директора допоможе відповісти на це питання.

  Костоло, якого Business Insider у 2013 році назвав найперспективнішим топ-менеджером Силіконової долини, в останні місяці зазнав серйозної критики з боку американських експертів, які наголошували, що Twitter не вистачає сильного керівника на кшталт Ларрі Пейджа з Google або Марка Цукерберга з Facebook. Про це пише "РБК".

  Як повідомляється, півроку тому аналітик SunTrust Роберт Пек передбачив відставку Костоло протягом року через низькі фінансові показники. Серед її причин була назвала також позиція генерального директора, який виступав проти реклами в популярному мікроблозі. Окрім цього, сповільнився приплив нових активних користувачів Twitter, що призвело до певної стагнації та програшу такому конкуренту, як Instagram.

  Попередній матеріал
  Нова пожежа - вже у самому Києві: горить Труханів острів
  Наступний матеріал
  Пожежу в Броварах та на Трухановому острові загасили - ДСНС
  Теги:
  Loading...