Газосховища
Газосховища utg.ua

"Газпром" відновив постачання газу в Україну в максимальному добовому обсязі

  "Газпром" відновив постачання газу в Україну, отримавши від НАК "Нафтогаз України" передоплату у розмірі $ 234 млн із обіцяних $ 500 млн в жовтні.

  Про це повідомив журналістам глава "Газпрому" Олексій Міллер, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Україна запитала максимальний режим поставки - 114 млн куб. м на добу, що відповідає річному відбору газу Україною 52 млрд куб. м", - повідомив Міллер. Зазначається, що поставки почалися в максимальному добовому обсязі.

  "Нафтогаз" з третього кварталу поточного року не закуповує газ "Газпрому", не задовольнившись запропонованою знижкою до ціни.

  Ціна, за якою "Нафтогаз" може купити газ у "Газпрому" в IV кварталі з урахуванням знижки, запропонованої російським урядом, становить близько $230 за тис. куб. м. Таким чином, коштів "Нафтогазу" вистачить на закупівлю близько 1 млрд куб. м газу на рік.

  У п'ятницю Міллер повідомив, що НАК "Нафтогаз України" направив "Газпрому" заявку на поставку в жовтні 2 млрд куб. м газу.

  Нагадаємо, 9 жовтня компанія "Нафтогаз України" заявила про перерахунок авансового платежу російській компанії "Газпром" для закупівлі газу у жовтні.

  Попередній матеріал
  Парубій: Поява в Сирії "зелених чоловічків" – прямий наслідок того, що недостатньо рішуче в Україні був зупинений Путін
  Наступний матеріал
  Негода в Україні спричинила знеструмлення 224 населених пунктів - ДСНС
  Теги:
  Loading...