фото ua.korrespondent.net

"Газпром" продовжує порушувати умови поставок газу в Україну і в березні - "Натфогаз"

  "Газпром" продовжує і у березні порушувати умови "зимового пакету" поставок російського газу до України.

  Таку заяву зробив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв перед початком тристоронньої зустрічі у форматі Україна-ЄС-РФ у Брюсселі, під час якої сторони планують обговорити виконання домовленостей про поставки російського газу у зимовий період, зокрема, порушення угоди компанією "Газпром" і формат подальшої взаємодії сторін, повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  Також, ймовірно, у ході зустрічі будуть обговорюватись перспективи початку тристоронніх консультацій щодо поставок російського газу до України після завершення "зимового пакету".

  "Зимовий пакет умов поставок російського газу до України, який був підписаний представниками України, Росії і ЄС, був компромісним рішенням для кожної сторони. Свою частину угоди ми виконали повністю. У лютому угода була порушена російською стороною. У лютому сплачений нами газ був недопоставлений. Угода продовжує порушуватися і в березні", - наголосив Коболєв.

  З його слів, очевидно, що це порушення має призвести до збільшення поставок газу в Україну з ЄС.

  "Технічна можливість для істотного збільшення поставок є вже сьогодні – через інтерконнектор між Україною і Словаччиною", - додав голова "Нафтогазу".

  Згідно інформації, перед тристоронньою зустріччю планується проведення консультацій у форматі Єврокомісія–Україна і Єврокомісія–РФ.

  Попередній матеріал
  Під Кабміном мітингують близько тисячі шахтарів
  Наступний матеріал
  В Луганській області прикордонники затримали чергового терориста

  На переговорах в Брюсселі 2 березня обговорять порушення контрактів "Газпромом"

  "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" $15 мільйонів передоплати

  Словаччина збільшує постачання газу до України

  Єврокомісія запрошує Москву та Київ на газові переговори